Hakkımızda

metropolissurucukursu

Vizyonumuz; genç, dinamik ve aynı zamanda deneyimli öğreticileri ile çağın gerektirdiği modern ve kaliteli eğitim anlayışını benimseyerek adayların eğitimini sağlamak. Bu vizyona paralel olarak birçok ehliyet sınıfını öğrencilerinin hizmetine sunmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.
Misyonumuz; ülkemizde meydana gelen, maddi hasarlara, yaralanmalara ve maalesef can kayıplarına sebebiyet veren trafik kazalarını en aza indirebilmek için; çevresine karşı saygılı ve duyarlı sürücüler yetiştirebilmek.

PROFESYONEL ŞEKİLDE EĞİTİM VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

Güçlü kültürümüzü geliştiren ve ekibin ölçeklenmesini, büyümesini ve başarılı olmasını sağlamak için yorulmadan çalışıyoruz. Uzman eğitmen kadrosu ve yüksek model araçları ile de öğrencilerimize en rahat ve en profesyonel şekilde eğitim vermenin gururunu yaşıyoruz. Metropolis Sürücü Kursu, elektronik ortamda yapılan sınavlar için öğrencilerine özel sınıflar açıp, en kısa süre içerisinde ehliyet sahibi olmaları için yardımcı oluyor. B, A, A1, A2, C, D ve CE sınıfı ehliyette tartışılmaz kalitesi ile Torbalı halkına en iyi eğitimi sunmaya devam ediyor. A sınıfı büyük motor ehliyeti veren tek sürücü kursuyuz Torbalıda. Sürücü eğitiminde, trafiğin doğal ve artan risklerine karşı güvenli sürüş teknikleri ile araç kullanmayı öğretme hedefini güden kurumumuz, Metropolis Sürücü Kursu’nu farklı yapan öğrencilerin kursa duyduğu güven, kalite anlayışı…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Direksiyon Sınavı
21-22 OCAK 2023

Üye OlŞifremi Unuttum